Shenzhen Rakinda Technology Development Co., Ltd.
Shenzhen Rakinda Technology Development Co., Ltd.

Lider modułu skanera kodów kreskowych na świecie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom Aktualności

Asia Cloud Expo | Rakinda Group i Huawei Cloud przynoszą cyfrową ucztę na temat sztucznej inteligencji

Chiny Shenzhen Rakinda Technology Development Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shenzhen Rakinda Technology Development Co., Ltd. Certyfikaty
Your barcode scanner module works pretty well. User Manual is very helpful. I like to cooperate with you guys.

—— Takahiro

Product performance good as expected and very nice and attentive seller. It was a good experience.

—— Gabriel Smith

good reception, perfect packaging , perfect product function sends fast, good seller.

—— Franck Marcen

Very friendly and fast service, hope to do business with again in the near future.

—— Lukasz Adrian

Używaliśmy urządzeń przez jakiś czas, stabilność i jakość produktów jest bardzo dobra.

—— Michael Thng

bardzo dobra obsługa sprzedaży, otrzymaliśmy produkt w Msia 3 dni po dokonaniu płatności. Wsparcie techniczne dla inżynierów R&D jest również prowadzone profesjonalnie. Czekamy na więcej busibssów z Rakindą!

—— Benjamin Lim

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Asia Cloud Expo | Rakinda Group i Huawei Cloud przynoszą cyfrową ucztę na temat sztucznej inteligencji
najnowsze wiadomości o firmie Asia Cloud Expo | Rakinda Group i Huawei Cloud przynoszą cyfrową ucztę na temat sztucznej inteligencji

Asian Cloud Expo (zwane dalej „Cloud Expo”) to wielkie wydarzenie prezentujące nowe technologie chmurowe, takie jak oprogramowanie i sprzęt, bezpieczeństwo sieci i technologia dużych zbiorów danych. Wystawa jest międzynarodową wystawą technologii chmurowej i technologii przechowywania danych w Singapurze i regionie Azji i Pacyfiku. Wystawa jest profesjonalna i zebrane są wielkie nazwiska.

Grupa Rakinda połączyła siły z Huawei Cloud, Tencent Cloud, Adobe, Digital Realty, Deskera, Sliver Peak, China Telecom, Oracle, China Mobile, Cisco Meraki oraz innymi znanymi firmami i liderami wizjonerskimi z ponad 600 najlepszych branż. Spotkaj się z wiodącymi praktykami, aby zaprezentować wysokiej jakości treści w 21 salach konferencyjnych i współpracować z ponad 18 000 profesjonalistów technicznych!

Asia Cloud Expo|Rakinda Group and Huawei Cloud bring a digital feast about AI

Od 9 do 10 października 2019 r. Przedstawimy Ci profesjonalny cyfrowy przewodnik po sztucznej inteligencji dotyczący kompleksowej cyfrowej aktualizacji osób, towarów i pól na scenie detalicznej offline w Marina Bay Sands Convention and Exhibition Centre w Singapurze. Klient odbiera produkt ze znacznikiem RFID w cyfrowym przewodniku zakupów AI. Ekran automatycznie wyświetla ujednolicone i profesjonalne wprowadzenie produktu. Za dotknięciem ekranu możesz dowiedzieć się więcej lub dokonać zakupu i do końca zapewnić klientowi pełny terminal (terminal odbioru). Inteligentna usługa (terminal wyświetlacza).

Asia Cloud Expo|Rakinda Group and Huawei Cloud bring a digital feast about AI

Cyfrowy przewodnik zakupów oparty jest na technologii RFID i AI. Moduł rozpoznawania twarzy wykorzystuje nocną podczerwień, światło wypełniające RGB, dynamiczne wykrywanie twarzy i przedni czujnik TOF + algorytm rozpoznawania twarzy, aby zapewnić wysoką precyzję akwizycji danych w różnych środowiskach. Zdolność do wyświetlania obrazu i przeciwdziałania zakłóceniom zapewnia szybkość rozpoznawania na poziomie milisekund i introwertyczną, a cały proces nie jest postrzegany w celu poprawy jakości obsługi klienta.

Poprzez śledzenie rozpoznawania twarzy, zbieranie informacji o zachowaniach klientów, w połączeniu z Huawei Cloud do analizy dużych zbiorów danych, zapewnianie potężnego wsparcia danych przy podejmowaniu decyzji marketingowych, tworzenie nowej sceny usług detalicznych i budowanie nowego modelu biznesowego wielokanałowego, inteligentnego i cyfrowego handlu detalicznego . Aby zaspokoić bezpłatne, modne i profesjonalne potrzeby zakupowe ludzi.

Asia Cloud Expo|Rakinda Group and Huawei Cloud bring a digital feast about AI

Podczas dwudniowej wystawy nasz nowy sklep AI przyciągnął uwagę klientów z Azji Południowo-Wschodniej. Wymiana była bardzo szczęśliwa, a intencja silna. Wielu klientów już umówiło się na wizyty kontrolne na miejscu i skontaktowało się z klientami podczas procesu przyjmowania. Pomógł także wielu odwiedzającym znaleźć wiele nowych możliwości biznesowych, aby znaleźć inny sposób. W oparciu o naszą potężną technologię Internetu przedmiotów w połączeniu z platformą Huawei Cloud obsługującą rynek Azji Południowo-Wschodniej, nasi klienci są bardziej pewni naszych rozwiązań, nawet niektórych. Nasi starzy klienci chcą konkurować o naszych lokalnych przedstawicieli i mają nadzieję na przeszczepienie naszej dojrzałej i stabilnej nowej technologii sprzedaży detalicznej do lokalnego obszaru, aby służyć lokalnej gospodarce. Jesteśmy bardzo zaszczyceni i czekamy na głębię chmury Huawei. Współpraca, będziemy mieli więcej projektów na dużą skalę do szybkiego wdrożenia, proszę również poczekać i zobaczyć!

Pub Czas : 2019-12-04 16:18:32 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Shenzhen Rakinda Technology Development Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Yaping Wang

Tel: 86 13480605108

Faks: 86-755-83231805

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)