Skontaktuj się z nami
Yaping Wang

Numer telefonu : 86 13480605108

WhatsApp : +8613480605108

Konkurs Szczyt Grupy Rakinda 2020: rozpoczęcie 100-dniowej bitwy

October 12, 2020

10 października rozpoczęły się zawody Rakinda Group Peak 2020 i rozpoczęła się 100-dniowa bitwa.Wszyscy członkowie Shenzhen Rakinda wzięli udział w spotkaniu inauguracyjnym z radością i pasją, aby powitać szczytowe zawody.W tych zawodach Shenzhen Rakinda vs Guangzhou Rakinda, którego celem jest pokonanie drużyny Guangzhou w czwartym kwartale i zdobycie tytułu mistrza.

Wybuch epidemii w 2020 roku jest pełen wyzwań dla firm, które dały początek wielu nowym możliwościom.Możliwości są zawsze zarezerwowane dla tych, którzy są przygotowani.Wybuch epidemii spowodował straty i ból w wielu firmach, przeżywamy też trudności, jakie niesie ze sobą epidemia.Pewność.Jednak Shenzhen Vision Masters stoi w obliczu epidemii.Liderzy i pracownicy firmy współpracują, aby aktywnie badać i rozwijać technologię Internetu rzeczy, zapewniając różnorodnośćpomiar temperatury twarzy, pomiar temperatury i dezynfekcja, rozpoznawanie kodów zdrowiaoraz inny sprzęt i produkty do precyzyjnego zapobiegania epidemiom i zarządzania zdrowiem.rozwiązanie.

najnowsze wiadomości o firmie Konkurs Szczyt Grupy Rakinda 2020: rozpoczęcie 100-dniowej bitwy  0


To pozytywna twarz, odważna innowacja, dzięki której RAKINDA, aby przezwyciężyć epidemię COVID-19, firma nadal się rozwija i jednocześnie wnosi wkład w społeczeństwo i kraj.Obecnie nasze precyzyjne produkty i rozwiązania do zapobiegania epidemiom są szeroko stosowane na świecie, nasze skanery kodów kreskowych i dozowniki sterylizujące do pomiaru temperatury są sprzedawane na całym świecie.

 

najnowsze wiadomości o firmie Konkurs Szczyt Grupy Rakinda 2020: rozpoczęcie 100-dniowej bitwy  1
W bystrzach rzeki płyną setki łodzi, a ci, którzy ciężko pracują, będą na czele.Tysiące żaglówek wypływa na morze, a ci, którzy odważą się posuwać naprzód, wygrywają. Ciężką pracą wszystkich wierzymy, że osiągniemy dobre wyniki! Wierzymy, że jutro będzie lepiej, także przyszłość będzie lepsza!

najnowsze wiadomości o firmie Konkurs Szczyt Grupy Rakinda 2020: rozpoczęcie 100-dniowej bitwy  2