Skontaktuj się z nami
Customer Service

Numer telefonu : +86 18145816425

WhatsApp : +8618145816425

Linia produkcyjna
  • Wykrywanie modułu skanującego
  • Warsztaty dotyczące wykrywania urządzeń do rozpoznawania twarzy
  • Warsztaty dotyczące wykrywania urządzeń do rozpoznawania twarzy

Rakinda od ponad 20 lat prowadzi nieustanne badania nad technologią odczytu kodów kreskowych, jest wiodącą firmą w tej dziedzinie w Chinach, a także znanym ekspertem na światowym rynku.

Nasza zaawansowana technologia uIMG jest wynikiem dziesięcioletnich badań i rozwoju technologii dekodowania opartej na obrazowaniu:
• Wysokiej jakości technologia cyfrowej rejestracji obrazu
• Inteligentna technologia przetwarzania i dekodowania obrazu
• Wbudowana platforma obliczeniowa o wysokiej wydajności
• Osadzanie technologii tworzenia aplikacji

Shenzhen Rakinda Technology Development Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0Shenzhen Rakinda Technology Development Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

OEM / ODM

Rakinda rozpoczęła niezależną produkcję skanerów kodów kreskowych w 2000 roku i od tego czasu zgromadziła bogate doświadczenie w produkcji.Nasze centrum producentów zajmuje powierzchnię 6220 metrów kwadratowych z roczną zdolnością produkcyjną ponad 1000000 sztuk i jest dobrze wyposażone w zaawansowany technologicznie sprzęt do produkcji i testowania, taki jak urządzenia testujące Walmart, Huawei i Tektronix.
System kontroli jakości Rakinda został sukcesywnie nagrodzony ISO 9001: 2008 w oparciu o kontrolę jakości, badania badawczo-rozwojowe oraz zarządzanie wadliwymi produktami, co przyczynia się do trwałej przewagi konkurencyjnej Rakindy.
Regulowane procedury, zaawansowany sprzęt i ciężko pracujący personel są kluczem do utrzymania konkurencyjności naszego systemu produkcyjnego i produkcyjnego.Czynniki te zapewniają, że wszystkie części procesu produkcyjnego są pod ścisłą kontrolą, zachowując wysoką jakość produktu i skuteczną kontrolę kosztów, zapewniając, że nasze produkty osiągają najlepszy stosunek wydajności do ceny, zapewniając w ten sposób naszym klientom OEM / ODM najbardziej konkurencyjny produkt dla ich inwestycji. .

 

Shenzhen Rakinda Technology Development Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

 

R & D
Posiadamy zaawansowane urządzenia do prac badawczo-rozwojowych i produkcji masowej, w tym badania środowiskowe, mechaniczne, elektryczne i bezpieczeństwa itp., Posiadamy profesjonalne zaplecze, w tym komorę bezechową z promieniowaniem, automatyczne skanowanie DOF i testowanie prędkości, testowanie soczewek optycznych itp.
W firmie jest ponad 30 osób pracujących w dziale badawczo-rozwojowym.