RS232 1D 2D Datamatrix RD4500R Stacjonarny skaner kodów kreskowych do kiosku

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Rakinda
Orzecznictwo: CE FCC ROHS
Numer modelu: RD4500-20
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Zwykły papier rzemieślniczy i pianka
Czas dostawy: W ciągu 5 dni roboczych od otrzymania salda
Zasady płatności: Western Union, T / T, Paypal
Możliwość Supply: 200 sztuk / tydzień
Edytor: IOTC 0370 CHIP Czujnik obrazu: 752 × 480 CMOS
Tryb skanowania: Tryb czytania sensownego Rozkład: 10mil
światło: białe światło
High Light:

RD4500R Stacjonarny skaner kodów kreskowych

,

RD4500R

,

Stacjonarny skaner kodów kreskowych Datamatrix

RS232 1D 2D Datamatrix RD4500R Stały skaner kodów kreskowych do kiosku

 

USB RS232 RD4500-20 Stały skaner QR do maszyny samoobsługowej

 

Funkcje skanera QR do montażu na stałe RD4500-20:

1, wbudowany układ przetwarzania o wysokiej wydajności: szybka prędkość dekodowania, dokładność i zdolność odczytu; chipset IOTC 0370 CH

2, zdolność odczytu kodów papierowych: można również odczytać główny kod kreskowy 2D wydrukowany na papierze i różne kody kreskowe 1D;

3, zdolność odczytu LCD: wysokowydajny czytnik kodów kreskowych telefonu komórkowego, umiejętność czytania i pisania osiągnęła międzynarodowy poziom zaawansowany;

4, szybki odczyt: dla różnych ekranów LCD telefonu komórkowego, na ogół mają inny kontrast, kolor i poziom odbicia, skaner można szybko odczytać.

5, łatwy w użyciu: możesz przeczytać parametry podane w instrukcji obsługi, aby ustawić parametry skanera, aby skaner działał optymalnie.

 

Skaner 2D RD4500-20 1D do kołowrotu Specyfikacja:

Model RD4500-20
Berło RS232/USB
Edytor CHIP IOTC 0370
Czujnik obrazu 752×480 CMOS
Tryb skanowania Tryb wykrywania
Rozkład 10 mil
Źródło światła Biała dioda LED
Okno skanowania
38,3 mm * 60,4 mm
PCD ≥30%
Pobór energii 1,75 W (maks.)
Powiadomienie Brzęczyk
Wymiary 82 mm (dł.) x 72 mm (szer.) x 52 mm (wys.)
Waga 300g
temperatura robocza -10°C- +50°C
Temperatura przechowywania

-20°C- +60°C

 

RS232 1D 2D Datamatrix RD4500R Stacjonarny skaner kodów kreskowych do kiosku 0RS232 1D 2D Datamatrix RD4500R Stacjonarny skaner kodów kreskowych do kiosku 1RS232 1D 2D Datamatrix RD4500R Stacjonarny skaner kodów kreskowych do kiosku 2

 

 

Skaner QR RD4500-20 przy użyciu w przypadku aplikacji z samoczynną bramką obrotową:

Wysoka wydajność R & D4500-20 skaner kodów kreskowych na stałe, tak szeroko używanie w automacie, kiosku, metrze, kontroli dostępu, kołowrotku i tak dalej.

RS232 1D 2D Datamatrix RD4500R Stacjonarny skaner kodów kreskowych do kiosku 3

Interfejs USB RS232 RD4500-20 1D 2D Stały skaner kodów kreskowych Czytnik kodów QR Dobre komentarze od klienta:

RS232 1D 2D Datamatrix RD4500R Stacjonarny skaner kodów kreskowych do kiosku 4

Profil firmy :

Shenzhen RAKINDA Technology Co., Ltd.specjalizuje się w rozwoju sprzętu i oprogramowania do kart inteligentnych, produkcji, sprzedaży i operacji w jednym z krajowych przedsiębiorstw high-tech.Produkty są szeroko stosowane w kartach miejskich, obszarach parkowych, firmach detalicznych, opłatach parkingowych, platformach rządowych i innych obszarach konsumenckich.Dzięki wieloletniej koncentracji na zarządzaniu, innowacjach i rozwoju firma w branży.

Ma szeroką gamę klientów i reputację branżową, aby osiągnąć aplikacje kart miejskich i inteligentne zarządzanie harmonogramami autobusów miejskich. Firma RAKINDA zajmuje się badaniami i rozwojem technologii kodów kreskowych od ponad 20 lat, mamy dojrzały zespół badawczo-rozwojowy i rynki zagraniczne.

RS232 1D 2D Datamatrix RD4500R Stacjonarny skaner kodów kreskowych do kiosku 5

Biuro i fabryka firmy Rakinda:

RS232 1D 2D Datamatrix RD4500R Stacjonarny skaner kodów kreskowych do kiosku 6

 

Najczęściej zadawane pytania:

Q.Dlaczego światło słoneczne miałoby zakłócać działanie skanera kodów kreskowych?

Skaner kodów kreskowych ma diodę LED, która pomaga rozpoznać kod kreskowy nawet w ciemnym otoczeniu.Światło słoneczne jest znacznie jaśniejsze niż światło LED, więc osłabi efekt światła LED.Ponadto światło słoneczne powodowałoby załamanie na skanerze kodów kreskowych, co utrudniałoby dekodowanie kodu kreskowego.

P: Jak mogę zbierać dane, skanując kod kreskowy?

Skaner Bacode ma technologię CCD i Cmos do dekodowania.Istnieje algorytm dekodowania kodu kreskowego.Gdy skaner kodów kreskowych skanuje kod kreskowy.Skaner działa i oblicza tysiące razy na sekundę.Następnie dekoduj i przechowuj dane w dowolnym dokumencie, który można edytować.

P: Czy można ludzkim okiem rozszyfrować kod kreskowy (dowolnego typu) produktu i?

Powiedz cenę?Jeśli to możliwe, to jak?

Nie, nie jest.Aby to zdekodować, musimy użyć skanera.Kod QR jest w rzeczywistości cyfrową matrycą składającą się z wielu 0 i 1. Dwuwymiarowy kod rejestruje informacje o symbolu danych w czarno-białym wzorze rozłożonym w płaszczyźnie (kierunek dwuwymiarowy) przez pewien wzór geometryczny i wykorzystuje wiele kształtów geometrycznych odpowiadających binarnemu do reprezentowania informacji.Kod dwuwymiarowy może jednocześnie wyrażać informacje zarówno w kierunku poziomym, jak i pionowym, a tym samym może wyrażać dużą ilość informacji na małym obszarze.Dlatego trudno go zidentyfikować gołym okiem.

P: Jak skonfigurować system kodów kreskowych dla firmy Shopify?

Jak wiecie, teraz technologia skanera kodów kreskowych szeroko wykorzystuje inny obszar i sprawia, że ​​życie jest wygodniejsze i bardziej wydajne. Więc prawie istnieje system kodów kreskowych na innym polu.Takich jak automat, szafka itp., Jak można sprawdzić w metrze, jest automat, ludzie po prostu używają kodu QR płatności przed skanerem, a potem mogą coś kupić.Nawet w biznesie Shopify, stosując technologię skanera, publiczność kupuje bilety, aby obejrzeć film i pójść na koncert.Będzie bilet.Więc kontroler ma ręczny pistolet kodów kreskowych do skanowania kodu, a następnie może usprawnić pracę work

P:Dlaczego mój kod QR w sieci WhatsApp nie ładuje się?Korzystam z Google Chrome.Próbowałem też wyczyścić pliki cookie, ale to nie zadziałało.

Ponieważ twoja droga jest zła.Właściwy sposób użycia jest następujący:

Najpierw przejdź do strony WhatsApp pod adresem https://web.whatsapp.com/.Kiedy otworzysz łącze, wyświetli się duży kod QR.

Po drugie, otwórz Whatsapp na swoim telefonie i przejdź do Ustawienia> Whatsapp.Przewiń w dół, aby wybrać opcję Skanuj kod QR.

Po trzecie, teraz umieść telefon na ekranie komputera, upewniając się, że skierowałeś aparat we właściwym kierunku i automatycznie zeskanuj kod QR.

Po czwarte, po zakończeniu skanowania Whatsapp na twoim komputerze otworzy się natychmiast i będziesz mógł go prawidłowo używać na swoim komputerze.

Wreszcie możesz wyłączyć telefon i cieszyć się Whatsapp na dużym ekranie.

 

Szczegóły kontaktu
Sunny

Numer telefonu : +8618145816425

WhatsApp : +8618145816425